Orlovna Žďár nad Sázavou

Sportovní a společenské centrum

Judo Orel

funguje od roku 2010 a byl založen jeho současným hlavním trenérem Ing. René Pinterou, BA. Patří k zavedeným oddílům na republikové i mezinárodní úrovni, jeho svěřenci jsou zváni na turnaje a přípravné campy po Evropě, kde se umisťují na předních místech. Informace o našich úspěších najdete na stránce oddílu https://www.judoorelzr.cz/.

NÁBOR 2021

Bude probíhat po celý měsíc září. Zájemci se můžou bezplatně účastnit našich tréninků v pondělí a středu od 16:00 hod. na Orlovně (vchod přes Fitness centrum – posilovnu). První trénink bude v pondělí 6. září 2021. Vítání jsou holky i kluci ve věku od 5 let.

Přihlásit své dítě můžete i po předchozí domluvě s trenérem Ing. René Pinterou.

Tréninky:

Tréninky probíhají v prostorách Orlovny - vstup přes Fitness centrum.

Pondělí 16:00 - 17:15

Středa 16:00 - 17:30

Pátek 16:00 - 17:00 (pouze závodní skupina)

Naši trenéři jsou René Pintera (3. DAN), Cyril Bojanovský (3. KYU), Alena Šedová (2. KYU) a Petr Šedo.

Tréninky se skládají z kondiční přípravy (vytrvalost, síla, rychlost a flexibilita), technické přípravy (nové pohybové dovednosti – chvaty, kombinace k osobní technice, protichvaty) a taktické přípravy (RANDORI – praktické cvičení zaměřené na odstranění nedostatků a ověřování účinnosti chvatů).

Jiné akce:

Svěřenci z našeho oddílu se účastní přeborů, turnajů, campů nejen v České republice, ale i po Evropě, kdy jsme už pravidelně zváni na Slovensko, do Maďarska, Rakouska, Belgie. Účastníme se i dětské olympiády.

V létě organizujeme vodácký kemp (příští termín: 6. – 9. 8. 2022) a účastníme se soustředění TJ SPARTAK v Třebíči. V zimě organizujeme zimní soustředění v Novém Jimramově spojené se sjezdováním. Do budoucna plánujeme i akci na kolech.

Kontakt

Ing. René Pintera, BA
tel.: 737 516 077
e-mail: pintera@unet.cz

Aktuální informace najdete na našem facebooku.

Další informace najdete na stránkách oddílu: https://www.judoorelzr.cz/