Orlovna Žďár nad Sázavou

Sportovní a společenské centrum

Ceník fitness

Od 1. 2. 2022 zavádíme nový ceník, který je k nahlédnutí níže na této stránce. Ceny jsou: 

1/ základní,

2/ ceny se SLEVOU pro studenty, členy Orla a osoby starší 65 let.

Obě tyto skupiny pak výchozí cenu dané aktivity nebo vstupu do posilovny můžou ještě snížit tím, že si zakoupí DEPOZIT. To v podstatě znamená, že si dané aktivity „předplatí“. Na recepci posilovny na svůj účet vloží hotovost – například 450 Kč. Tím získají nárok na slevu 14% a tuto částku musí utratit do 1 roku (čím vyšší částka, tím delší období platnosti depozitu). Potom za danou aktivitu neplatí základní cenu, ale tu cenu, která je uvedena v řádku u daného depozitu. V tomto případě (depozit v hodnotě 450 Kč) to je například 95 Kč za posilovnu u základního vstupného, 69 Kč za posilovnu u studentského/členského/seniorského vstupného, nebo například 78 Kč (studenti, členi, senioři – 65 Kč) za aktivity Orientální tanec, Dance, Power step.

Pokud jde o posilovnu, je rovněž možné zakoupit si ČLENSTVÍ. Výhodou členství je, že pokud chodíte do posilovny často, můžete si cenu snížit ještě víc a svojí aktivitou ovlivnit její výši. Cena měsíčního členství je 750 Kč (studenti, členi, senioři – 600 Kč). Pokud chodíte do posilovny 2x týdně, dostanete se za měsíc na cenu 94 Kč za vstup (75 Kč za vstup). Když přidáte další vstup, už se dostáváte na cenu 83 Kč (67 Kč). Takže členství Vám může pomoct motivovat se k tomu, že budete chodit do posilovny častěji. Zatímco u depozitu se to může jevit tak, že ušetříte, když jednou vynecháte, u členství je tomu přesně naopak.

Jak depozity, tak členství jsou podmíněné tím, že si v našem registračním systému vytvoříte ÚČET. K tomu stačí, když nám vyplníte registrační formulář, který je v tištěné podobě k dispozici na recepci posilovny. Obsluha recepce Vám založí účet a oproti záloze 50 Kč předá čip, přes který se při každém vstupu přihlásíte do našeho systému.

  • Přijímáme kartu MULTISPORT na všechny skupinové lekce. Od 2. 2. 2022 přijímáme kartu i do posilovny.

‌CENÍK PLATNÝ OD 1. 2. 2022:

  • Pokud žádáte slevu, předložte členský průkaz/průkaz totožnosti/studentský průkaz bez vyzvání.
  • Platby za všechny cvičební aktivity se provádějí v recepci fitness (v přízemí budovy).
  • Ve vlastním zájmu si vždy předem rezervujte lekce na webových stránkách rezervace.orlovna.czPokud přijdete na lekci, kterou nemáte rezervovanou a je naplněná kapacita, mají vždy přednost klienti, kteří na lekci provedli rezervaci. Stejně tak v případě, že se lekce bude rušit, posíláme těm, kteří si lekci zarezervovali okamžitě sms zprávu.
  • Cena aktivit, mimo výše uvedené, je stanovená instruktorem na příslušné lekci. V případě zájmu kontaktujte cvičitele v jeho rozvrhových hodinách.

Kontakty

F‌itness recepce
tel.: +420 735 533 300

Judo
Pintera René
tel.: +420 737 516 077
email: pintera@unet.cz

Dance Džamila - děti
Kašparová Džamila
tel.: +420 605 053 420
email: jarmila.kasparova@post.cz

Stolní tenis - děti
Kozderka Jarek
tel.: +420 721 863 109 

Cvičení ženy
Šebelová Františka
tel.: + 420 775 266 739
email: frantiska.sebelova@email.cz

Soubory ke stažení