Orlovna Žďár nad Sázavou

Sportovní a společenské centrum

Nabídka pracovního místa v Dětské křesťanské skupině Hvězdička

HLEDÁME

PEČOVATELKU do Dětské křesťanské skupiny Hvězdička

Náplň práce:

  • samostatné vedení činností s dětmi
  • samostatné vypracování a zhodnocení týdenních příprav
  • odpovědnost za svěřené děti
  • vedení záznamů o dětech
  • účast na pravidelných poradách a odpoledních akcích s rodiči
  • pracovní cesty (vzdělávací)
  • komunikace s rodiči dětí

Požadujeme:

  • odpovídající kvalifikaci – pedagogické, zdravotnické či sociální vzdělání nebo kurz chůvy (viz: https://www.mpsv.cz/web/cz/pecujici-osoba-v-detske-skupine)
  • kladný vztah k dětem
  • samostatnost a zodpovědnost
  • schopnost vzájemně spolupracovat a komunikovat
  • proaktivní přístup a ochotu učit se nové věci a přístupy ve vzdělávání

Výhodou je:

  • praxe s dětmi předškolního věku
  • znalost a kladný vztah k montessori pedagogice
  • kladný vztah ke křesťanským hodnotám
  • hra na hudební nástroj

Nabízíme:

  • zkrácený i plný úvazek s nástupem od 1. 4. 2023
  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
  • 5 týdnů dovolené
  • práci v příjemném kolektivu
  • zajímavou různorodou tvůrčí práci

V případě, že vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu hvezdicka@orlovna.cz, a to nejpozději do 6. 2. 2023.