Orlovna Žďár nad Sázavou

Sportovní a společenské centrum

Skupinové lekce

Máte chuť si po perném dni protáhnout tělo? Vyberte si z naší široké nabídky různých sportovních aktivit. Ať už se chcete protančit hodinou zumby, protáhnout si celé tělo pomocí gunningu či TRX systému nebo vás bolí záda a dali byste si nějaké rehabilitační cvičení v podobě SM systému, stačí si u nás pouze vybrat. Pro nadšence do kardio cvičení nabízíme lekce Power stepu

Dance fitness

Tanec, zábava, radost, energie!

Instruktor: Kašparová Jarmila

Rozvrh
Pondělí 18:45 - 19:45 (i přes prázdniny)
Čtvrtek 17:15 - 18:15 (zase až po prázdnnách)

Zábavnou a fitness formou si zatančíte tance všech rytmů a stylů – moderní, latinskoamerické, orientální - břišní tance, africké, indické, flamengo, havajské, country, twerk. Tance se opakují, přidávají se nové a jednotlivé lekce na sebe nenavazují.

Přijďte si zatančit zumba dance, pobavit se, objevit v sobě ženu, nabít se pozitivní energií, zapotit se a shodit nějaké to deko, zvednout si sebevědomí a získat nové přátele.

Rezervace

Gunning

Instruktor: Fejtová Zuzana

Rozvrh
Úterý 18:45 - 19:45 (i přes prázdniny)

GUN-eX® je jeden z nejuniverzálnějších tréninkových nástrojů, které jsou dnes k dispozici. Jedná se o první a zcela originální pružné lodní lano a sprint systém v jednom. Zahrnuje posilování celého těla s cílem zlepšit sílu, dynamiku a rychlost. GUN-eX® je používán olympioniky a profesionálními sportovci z celého světa. Byl testovaný a je používaný hokejsty v NHL. Byl navržený v USA a postavený v Evropě v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti.

Cvičení s lany je určené k použití kdekoliv, nejen v tělocvičně a ve fitness klubech. S GUN-eX® můžete trénovat venku i v náročných podmínkách, na trávě nebo na pláži. Voda, písek, bláto, sníh. GUN-eX® lana snesou jakékoliv podmínky. Gun-eX se vyrábí s různými silami odporu, rozdílných délkách a spoustou možností uchycení podle vašeho funkčního tréninku.

Rezervace

SM systém

Instruktoři: Havelková Jana, Jůnová Pavla, Sodomková Alžběta

Rozvrh
Pondělí 17:30 - 18:30 (i přes prázdniny, nebude 2., 9. a 30. srpna, cvičí Bětka)  
Čtvrtek 18:30 - 19:30 (zase až po prázdninách)

Trápí vás bolesti zad? Hledáte cvičení, které bude šetrné k vašemu pohybovému aparátu? Nebo máte sedavé zaměstnání, chcete protáhnout zkrácené svaly a posílit svaly, které se oslabují? Přijďte vyzkoušet SM cvičení!

Pomocí pružného lana posilujeme spirální svalové řetězce, při jejich aktivaci dochází zároveň k vytažení páteře do výšky, regeneraci meziobratlových plotének a fixaci správného držení těla. Během každého cviku protahujeme nejvíce zatěžované svaly a uvolňujeme blokády páteře. Cvičení SM systém je vhodné jako rehabillitační cvičení na záda.

Rezervace

 

Power step

‌Instruktor: Humlíčková Pavla

Rozvrh
Středa 17:45 - 18:45 (zase až po prázdninách)

Kurzy body stylingu zahrnují posilovací lekce s využitím stepů pro intenzivnější zapojení svalů dolní poloviny těla a s posilovacími zátěžemi pro zpevnění svalů horní poloviny těla. Cvičení body stylingu je vhodné i pro začátečníky.

Rezervace

 

TRX posilovací systém

Instruktor: Fejtová Zuzana

Rozvrh:  
Úterý 17.15 - 18.15 (i přes prázdniny) 

TRX posilování je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. TRX cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla. Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. Cvičení TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím. TRX cvičení buduje silné a stabilní jádro, které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

Rezervace