Orlovna Žďár nad Sázavou

Sportovní a společenské centrum

Skupinové lekce

Máte chuť si po perném dni protáhnout tělo? Vyberte si z naší široké nabídky různých sportovních aktivit. Ať už se chcete protančit hodinou zumby, protáhnout si celé tělo pomocí gunningu či TRX systému nebo vás bolí záda a dali byste si nějaké rehabilitační cvičení v podobě SM systému, stačí si u nás pouze vybrat. Pro nadšence do kardio cvičení nabízíme lekce Power stepu

Vše je nachystáno na novou sezónu, začneme TÝDNEM ZDARMA od 21. 9. 2020

Dance fitness

Tanec, zábava, radost, energie!

Instruktor: Kašparová Jarmila

Rozvrh
Pondělí 18:45 - 19:45 
Čtvrtek 17:15 - 18:15

Zábavnou a fitness formou si zatančíte tance všech rytmů a stylů – moderní, latinskoamerické, orientální - břišní tance, africké, indické, flamengo, havajské, country, twerk. Tance se opakují, přidávají se nové a jednotlivé lekce na sebe nenavazují.

Přijďte si zatančit zumba dance, pobavit se, objevit v sobě ženu, nabít se pozitivní energií, zapotit se a shodit nějaké to deko, zvednout si sebevědomí a získat nové přátele.

Rezervace

Gunning

Instruktor: Fejtová Zuzana

Rozvrh
Úterý 18:45 - 19:45 

GUN-eX® je jeden z nejuniverzálnějších tréninkových nástrojů, které jsou dnes k dispozici. Jedná se o první a zcela originální pružné lodní lano a sprint systém v jednom. Zahrnuje posilování celého těla s cílem zlepšit sílu, dynamiku a rychlost. GUN-eX® je používán olympioniky a profesionálními sportovci z celého světa. Byl testovaný a je používaný hokejsty v NHL. Byl navržený v USA a postavený v Evropě v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti.

Cvičení s lany je určené k použití kdekoliv, nejen v tělocvičně a ve fitness klubech. S GUN-eX® můžete trénovat venku i v náročných podmínkách, na trávě nebo na pláži. Voda, písek, bláto, sníh. GUN-eX® lana snesou jakékoliv podmínky. Gun-eX se vyrábí s různými silami odporu, rozdílných délkách a spoustou možností uchycení podle vašeho funkčního tréninku.

Rezervace

SM systém

Instruktoři: Havelková Jana, Jůnová Pavla, Sodomková Alžběta

Rozvrh
Úterý 17:30 - 18:30 Janča 
Čtvrtek 18:30 - 19:30 Pája

Trápí vás bolesti zad? Hledáte cvičení, které bude šetrné k vašemu pohybovému aparátu? Nebo máte sedavé zaměstnání, chcete protáhnout zkrácené svaly a posílit svaly, které se oslabují? Přijďte vyzkoušet SM cvičení!

Pomocí pružného lana posilujeme spirální svalové řetězce, při jejich aktivaci dochází zároveň k vytažení páteře do výšky, regeneraci meziobratlových plotének a fixaci správného držení těla. Během každého cviku protahujeme nejvíce zatěžované svaly a uvolňujeme blokády páteře. Cvičení SM systém je vhodné jako rehabillitační cvičení na záda.

Rezervace

 

Power step

‌Instruktor: Humlíčková Pavla

Rozvrh
Středa 17:45 - 18:45

Kurzy body stylingu zahrnují posilovací lekce s využitím stepů pro intenzivnější zapojení svalů dolní poloviny těla a s posilovacími zátěžemi pro zpevnění svalů horní poloviny těla. Cvičení body stylingu je vhodné i pro začátečníky.

Rezervace

 

TRX posilovací systém

Instruktor: Fejtová Zuzana

Rozvrh:  
Pondělí 17:30 - 18:30 

TRX posilování je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. TRX cviky lze snadno stupňovat. Zátěž upravíte nastavením polohy těla. Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. Cvičení TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím. TRX cvičení buduje silné a stabilní jádro, které je základem všech efektivních a účinných pohybů lidského těla.

Rezervace